Oława, Dolnośląskie

4-dniowe zlecenie na magazynie w Stanowicach przy rozładunku kontenerów

Stanowice koło Oławy

KS Service jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2894.

Dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Osoba do rozładunku kontenerów w STANOWICACH
-zlecenie dorywcze-
Nr referencyjny kontenery/ST/2012
Miejsce pracy: Stanowice koło Oławy

Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie ręczny rozładunek kontenerów zawierających elementy regałów magazynowych.

Oczekujemy:
- sprawności fizycznej,
- rzetelności i solidności w wykonywaniu obowiązków,
- chęci do pracy,
- punktualności.

Oferujemy:
- stawkę ok. 9 zł netto/h
- zlecenie dorywcze w dniach 27, 28, 29, 30 września 2012 (czwartek, piątek, sobota, niedziela),
- możliwość pierwszeństwa w wykonywaniu kolejnych zleceń (nowa, rozwijająca się hala magazynowa)
- praca w godzinach 8-16, lub 7-15 (może przeciągnąć się do 10-12 godzin)

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowanych Kandydatów* prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: aplikuj@ksservice.eu
w temacie wpisując nr referencyjny kontenery/WW/2012. Nr tel. 71 325 21 94, 71 394 32 74

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 19 Wrzesien, 2012  13:45

Identyfikator: 416245

Wyświetleń: 2117